Netflix’in Ekim Ayı Takvimi Belli Oldu! İşte Yayınlanacak Yeni Yapımlar!

1/19

Ekim ayında Netflix, gizem ve aksiyon dolu pek çok farklı hikayeyi izleyiciyle buluşturacak.

Ekim ayında yayınlanacak olan yeni yapımlar arasında yer alan, Çağan Irmak’ın ‘Frankenstein’dan esinlenerek hayata geçirdiği ‘Yaratılan’ dizisi, izleyicileri kibir, yaşam ve ölüm gibi insana ve hayata dair konular üzerine düşünmeye davet etmeyi amaçlıyor.

2/19

Beth Stelling: If You Didn’t Want Me Then

3 Ekim

Komedyen Beth Stelling, bu stand-up gösterisinde köpek yıllarıyla yaşlanmak, sahte bir kocayla kamp yapmak ve babasının rakun ordusunu gözetlemek gibi konulardan bahsediyor.

Başroldekiler: Beth Stelling

3/19

David Beckham

4 Ekim

Daha önce yayınlanmamış görüntülere yer veren bu belgesel dizisi, mütevazı bir aileden çıkıp dünya çapında bir futbol yıldızı olan David Beckham’ın çarpıcı yükselişini konu alıyor.

Başroldekiler: David Beckham

4/19

Lupin

5 Ekim

Arsen Lüpen’in maceralarından esinlenen kibar hırsız Assane Diop, varlıklı bir aile yüzünden haksızlığa uğrayan babasının intikamını almak için kolları sıvar.

Başroldekiler: Omar Sy,Ludivine Sagnier,Clotilde Hesme

5/19

Fair Play

6 Ekim

Kıran kırana rekabetin yaşandığı yatırım fonunda gerçekleşen beklenmedik bir terfi, yeni nişanlanmış genç çiftin arasındaki romantizmi öldürür ve onları ayrılığın eşiğine getirir.

Başroldekiler: Phoebe Dynevor,Alden Ehrenreich,Eddie Marsan

6/19

ANIL4R

10 Ekim

İlk aşklar, ilk öpücükler, arkadaşlarla eğlence ve rakiplerle mücadele. Sabahları okulda, öğleden sonraları deniz kıyısında geçiren bu gençlerin her günü sürprizlerle dolu!

Başroldekiler:Andrea Arru,Flavia Leone,Sofia Nicolini

7/19

Usher Evi’nin Çöküşü

12 Ekim

Servetlerini ve geleceklerini sağlama almak isteyen iki zalim kardeşin kurduğu aile hanedanlığı, mirasçılarının tuhaf nedenlerle birer birer ölmesiyle dağılmaya başlar.

Başroldekiler:Carla Gugino,Bruce Greenwood,Mary McDonnell

8/19

Konferans

13 Ekim

Bir grup uyumsuz belediye çalışanı, görünüşte zararsız bir gezi sırasında kendi anlaşmazlıklarıyla boğuştukları yetmezmiş gibi bir de kana susamış bir katille mücadele eder.

Başroldekiler:Katia Winter,Adam Lundgren,Eva Melander

9/19

Bodies

19 Ekim

Dört dedektif. Dört farklı dönem. Tek bir ceset. İngiltere’nin geleceğini kurtarmanın yolu, tarihin akışını değiştiren bir cinayeti çözmekten geçiyor.

Başroldekiler:Jacob Fortune-Lloyd,Shira Haas,Amaka Okafor

10/19

Doona!

20 Ekim

Bir üniversite öğrencisi, hayatla ve okulla boğuşurken eski bir K‑pop idolü olan güzel ev arkadaşıyla beraber yaşamanın sıra dışı zorluklarıyla da karşı karşıya kalır.

Başroldekiler:Suzy,Yang Se-jong

11/19

Yaratılan

20 Ekim

Osmanlı’nın son dönemlerinde geçen bu destansı hikâyede, dahilik ve delilik arasındaki bir hekimle tanışan hırslı bir tıp talebesi, yasaklı ve çok riskli bir deneye kalkışır.

Başroldekiler:Taner Ölmez,Erkan Kolçak Köstendil,Engin Benli

12/19

Élite

20 Ekim

İşçi sınıfından gelen üç genç İspanya’daki seçkin bir özel okula kaydolunca, onlarla zengin öğrenciler arasında başlayan çatışma bir cinayete yol açar.

Başroldekiler:Itzan Escamilla,Miguel Bernardeau,Danna Paola

13/19

Disco Inferno

20 Ekim

Los Angeles’ın en ateşli diskosunda dans pistini kasıp kavurmaya hazırlanan genç bir çift, henüz doğmamış bebeklerine göz koyan karanlık bir varlıkla yüzleşir.

Başroldekiler:Soni Bringas,Stephen Ruffin,Helene Udy

14/19

Big Mouth

20 Ekim

İki dost olan Nick Kroll ve Andrew Goldberg’ün bu cüretkâr komedisinde, ergenliğin mucizevi ve korkutucu yönleri, yeni yetme arkadaşların hayatlarını altüst ediyor.

Başroldekiler:Nick Kroll,John Mulaney,Jessi Klein

15/19

Amcalar

20 Ekim

Yönetmenliğini, eş senaristliğini ve başrolünü Bill Burr’ün üstlendiği bu komedide orta yaşlı üç baba, Y kuşağı CEO’ların ve güçlü anaokulu müdürlerinin dünyasına uyum sağlamakta zorlanır.

16/19

Prenses Gücü

23 Ekim

Dört farklı meyve krallığı olan Yaban mersini, Kivi, Ananas ve Ahududu Krallıklarının prensesleri, dünyayı daha iyi bir yer hâline getirmek için harekete geçer.

Başroldekiler:Trinity Jo-Li Bliss,Dana Heath,Luna Bella Zamora

17/19

PLUTO

26 Ekim

Dünyanın en gelişmiş yedi robotu, insan müttefikleriyle birlikte birer birer öldürülür. Çok geçmeden, müfettiş Gesicht kendisinin de tehlikede olduğunu anlar.

18/19

Acı Reçete

27 Ekim

Kızına bakabilmek için, batmakta olan bir ilaç şirketi girişiminde işe giren bir kadın, kendini tehlikeli ve yasa dışı bir operasyonun içinde bulur.

Başroldekiler:Emily Blunt,Chris Evans,Catherine O’Hara

19/19

Rahibe Ölüm

27 Ekim

Narcisa, mucizelerle dolu bir çocukluktan sonra rahibe olur ve rahatsız edici bir varlığın dolaştığı eski bir manastırda kızlara öğretmenlik yapmaya başlar.

Başroldekiler:Aria Bedmar,Maru Valdivielso,Luisa Merelas

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x