Bybit kullanıcıları Max Verstappen’in Japonya Grand Prix’si ve Pilotlar Şampiyonluğu zaferiyle tarihi çifte zafere imza atmasına tanıklık etti

Dünyanın en çok ziyaret edilen üçüncü kripto borsası Bybit, Max Verstappen’in sezonun son zaferini kazanarak tek bir sezondaki toplam galibiyet rekorunu kırmasının ardından, uzun süredir ortağı olan Oracle Red Bull Racing ile yaptığı iş birliği sayesinde hayranlarını 2023 Formula 1 Japonya Grand Prix’sinde unutulmaz bir deneyim yaşattı.

Yenilikçiliği, hızı ve şiddetli rekabete karşı amansız zafer arayışını kutlayan endüstriler olarak Formula 1 ve kripto ticareti, sınırları zorlama ve geleneklere meydan okuma konusunda benzer bir ruhu paylaşıyor. Bybit’in seçkin hayranları Suzuka Pisti’nde birinci sınıf VIP koltuklar da dahil olmak üzere üst düzey izleme paketlerinden yararlandı. Özel bir yarış öncesi resepsiyonu da katılımcıların seçkin yarış kültürüne kendilerini kaptırmalarına ve Oracle Red Bull Racing’in yıldız pilotu Max Verstappen ile doğrudan kaynaşarak galibiyetini ve olağanüstü başarısını kutlamalarına yardımcı oldu.

Bybit’in kurucu ortağı ve CEO’su Ben Zhou, “Oracle Red Bull Racing ile ortaklığımızı güçlendirerek dünya çapındaki taraftarları bu inanılmaz fırsatla güçlendirmekten heyecan duyuyoruz” dedi. “Bunun gibi işbirlikleri aracılığıyla, motor sporları ve kripto dünyasının bu önde gelen dünyalarına benzersiz erişim sağlayarak toplulukları zenginleştirmeyi amaçlıyoruz. Bybit, gelecek nesillere ilham vermek ve onların ilgisini çekmek için şampiyon bir ekiple güçlerini birleştirmekten gurur duyuyor.”

Bybit’in amacı, tutkulu toplulukları teşvik etmek ve birinci sınıf ortaklıklar ve etkinlikler aracılığıyla sektörler arasında bağlantılar kurmaktır. Şirket, gelişmekte olan teknolojilerin anlaşılmasını teşvik etmeyi ve küresel olarak yenilikçiler için uzun vadeli ilerlemeyi geliştirmeyi amaçlıyor.

Bybit, kripto toplulukları içindeki katılımı artırmak için yenilikçi yollar keşfetmeye devam edecektir. Vizyoner kuruluşlarla stratejik uyumlar yoluyla, amaçları kriptonun kurucularını ve inananları tam potansiyellerine ulaşmaları için güçlendirmektir.

Bybit, 2018 yılında kurulan ve kripto yatırımcılarının ultra hızlı bir eşleştirme motoru, mükemmel müşteri hizmetleri ve çok dilli topluluk desteği bulabilecekleri profesyonel bir platform sunan bir kripto para borsasıdır. Bybit, Formula 1’in son İnşaatçılar ve Sürücüler şampiyonu Oracle Red Bull Racing takımının, espor takımları NAVI, Astralis, Alliance, Made in Brazil (MIBR) ve Oracle Red Bull Racing Esports’un gururlu bir ortağıdır. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x