İsmail Hacıoğlu Eski Sevgilisi Aslıhan Gürbüz’ün Videosunu Hikayesinde Paylaşınca Akılları Karıştırdı

Hayranlarının imrenerek takip ettiği Aslıhan Gürbüz ve İsmail Hacıoğlu ilişkisi ani bir ayrılık kararı ile sonlanmıştı. Hacıoğlu, geçtiğimiz gün yaptığı Instagram paylaşımı ile eski sevgilisine gönderme yapmakla kalmadı, direkt onu paylaştı. Kimisi özlemiş, dedi; kimisi bu hamleye tepki gösterdi.

Ünlü oyuncular Aslıhan Gürbüz ve İsmail Hacıoğlu, Karadeniz’deki tatillerinde birlikte görüntülendiklerinde ikili arasında bir aşk ilişkisi olduğuna dair dedikodular dolaşmaya başlamıştı.

37 yaşındaki İsmail Hacıoğlu, ilk defa üç yaş büyük olan meslektaşı Aslıhan Gürbüz ile Çeşme’de kameralara yakalanmıştı.

İkili, zaman zaman birlikte çektirdikleri romantik fotoğrafları sosyal medya hesaplarından paylaşıyor ve takipçilerinin beğenisine sunuyordu.

Geçtiğimiz mayıs ayında, İstanbul Caddebostan’da bir balık restoranından el ele çıkarken görüntülendiler ve “Her şey yolunda. Biz takılıyoruz, güzel her şey ya” şeklinde bir açıklama yaptılar.

Ancak, güzel giden ilişkinin üstünde bir anda kara bulutlar dolanmaya başladı. İkili sessiz sedasız ilişkilerini noktaladılar.

Temmuz ayında, ikili birbirlerini sosyal medyada takip etmeyi bıraktı ve birlikte çekilmiş olan fotoğraflarını silmeye başladılar.

Bu durum, ikilinin arasında bir ayrılık olduğuna dair spekülasyonları artırdı. O gün bugündür hiçbir açıklama da yapılmadı.

Gazeteciler Gürbüz’ü global çapta tanınan yazar Dario Fo’nun ‘Yalnız Kadın’ isimli tiyatro eserinin ilk gösterimine katıldığında yakaladı.

“İsmail Bey ile olan ilişkiniz bitti ve hemen peşinden İsmail Bey yeni bir aşka yöneldi. Bu konuda ne düşünüyorsunuz?” sorusuna Gürbüz’den “Konuşmayacağım” yanıtı gelmişti.

Ayrılığın üstünden aylar geçti ve İsmail Hacıoğlu, eski aşkını Instagram story kısmında paylaştı. Gürbüz’ün bir dergi için seslendirdiği şiiri paylaşan Hacıoğlu, “Neler oluyor?” dedirtti.

İşte o akılları karıştıran paylaşım:

Sosyal medyada kullanıcılar tepki gösterdi…

Kimse ne olduğunu anlayamadı.

Hacıoğlu’nun bu hamlesi eski sevgiliye bir mesaj mıydı?

Yoksa öylesine bir paylaşım mı?

Kafalar karışık…

Kullanıcılar bunu epey bir konuşacak gibi…

Siz neler düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x