Immortals of Aveum İçin Ücretsiz The Echollector Güncellemesi Duyuruldu

Fantezi temalı birinci şahıs nişancı oyunu Immortals of Aveum, Ağustos ayı sonlarında piyasaya sürülürken karışık eleştiriler aldı ve satışlarının oldukça kötü olduğu ortaya çıktı. Öte yandan Ascendant Studios oyunun konsollarda ve PC’de ücretsiz deneme sürümünün yanı sıra büyük bir ücretsiz içerik güncellemesi planlarını duyurdu. Immortals of Aveum için The Echollector güncellemesi 16 Kasım’da yayınlanacak. Güncelleme bazı yeni içerikler sunacak.

Ascendant’ın Echollerctor güncellemesi için açıklaması şöyle: “Everwar’daki olaylar Yol’u zayıflattı, bilinçli pelerin parçalarını Aveum’a dağıttı ve yeni, keşfedilmemiş alanlara açılan kapılar olan yozlaşmış Shatterfanes’ler yarattı. Jak, yeni bir boss savaşında Aveum’u bu Shatterfanes’ten kurtarmalı ve Yol’un gücünü tüketen kötü niyetli güçlere bir son vermeli.

Shatterfanes, Glaivegate’e ulaştığınızda otomatik olarak hazır olacak ve size bu yeni mücadeleyi üstlenme şansı verecek. Bunu yapmak, deneyimleyebileceğiniz yeni bilgilerin kilidini açacak ve Everwar boyunca yapacağınız yolculuklarda kullanabileceğiniz donanımları açacaktır.”

Güncelleme, yeni içeriklerin yanı sıra yeni bir Game+ modunu da ekleyecek. Oyunun tamamını tamamladıktan sonra oyuncular aşağıdaki özelliklerle oyunu tekrar oynayabilecekler:

  • NG+’daki Forge ile Destansı ve Efsanevi teçhizatınızı daha yüksek seviyelere yükseltin
  • Düşman sağlığı, hasarı ve yetenekleri yeniden dengelendi
  • Jak, önceki bir oyunda kilidi açılan büyü ve yeteneklerin çoğunu ileriye taşıyor
  • Artırma büyüleri, kilit açma gereklilikleri nedeniyle ilerleyemiyor
  • Oynarken kazanılan deneyim ve para biriminde yapılan ayarlamalar

Son olarak, güncelleme yeni ve daha yüksek bir “Grand Magnus zorluk” seviyesi ekleyecek. Bu seviyeye oyunu bitirmiş olsanız da ilk kez başlıyor olsanız da erişebileceksiniz.

Ayrıca 16 Kasım’da Xbox ve PlayStation konsol sahipleri Immortals of Aveum’un ücretsiz deneme sürümüne erişebilecek ve oyuncuların Üçüncü Bölüme kadar içeriğe erişmesine olanak tanıyacak. Kasım ayının ikinci yarısında Steam aracılığıyla ücretsiz bir PC demosu da yayınlanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x